Puzzle drewniane to ponadczasowe zestawy do zabawy dla dzieci w różnym wieku. W naszym sklepie internetowym Zabawki i Szkoła możemy pochwalić się szerokim wyborem puzzli z drewna o różnych wzorach.

To świetne produkty dla całej rodzinie. Podobnie jak układanki drewniane, które bawią, uczą i pobudzają wyobraźnię!

Puzzle drewniane

PUZZLE DREWNIANE FARMA PUZZLE DREWNIANE FARMA

PUZZLE DREWNIANE NA WSI 25 ELEMENTÓW PUZZLE DREWNIANE NA WSI 25 ELEMENTÓW

Terapia Tangram Alexander Terapia Tangram Alexander
Producent: Alexander

UKŁADANKA DREWNO ABC UKŁADANKA DREWNO ABC

UKŁADANKA NAUKA LICZENIA DREWNO UKŁADANKA NAUKA LICZENIA DREWNO

zobacz więcej
Askato Zegar Układanka seria Pomysłowy Skrzat Askato Zegar Układanka seria Pomysłowy Skrzat
Producent: Askato

BUTY DO NAUKI WIĄZANIA BUTY DO NAUKI WIĄZANIA

DREWNIANY SORTER DO NAUKI LICZENIA DREWNIANY SORTER DO NAUKI LICZENIA

DREWNIANY ZEGAR DREWNIANY ZEGAR

zobacz więcej
GRA I PUZZLE DREWNIANE MIASTO 25ELEMENTÓW GRA I PUZZLE DREWNIANE MIASTO 25ELEMENTÓW

Gra Rybki w Skrzynce Playme Gra Rybki w Skrzynce Playme

ŁOWIENIE RYBEK DREWNO ŁOWIENIE RYBEK DREWNO

zobacz więcej
MAGNETYCZNA GRA ŁOWIENIE RYBEK W PUDEŁKU MAGNETYCZNA GRA ŁOWIENIE RYBEK W PUDEŁKU

MAPA ŚWIATA 40X30 MAPA ŚWIATA 40X30

NAUKA WIĄZANIA PAJĘCZYNA NAUKA WIĄZANIA PAJĘCZYNA

zobacz więcej
Pociąg Drewniany z Cyferkami 36 el. Maksik Pociąg Drewniany z Cyferkami 36 el. Maksik
Producent: Maksik

PUZZLE  DREWNIANE PORT 100 ELEMENTÓW PUZZLE DREWNIANE PORT 100 ELEMENTÓW

PUZZLE  DREWNIANE UBIERANIE DZIWCZYNKI PUZZLE DREWNIANE UBIERANIE DZIWCZYNKI

zobacz więcej
PUZZLE DREWNIANE 3W1 NA WSI 25 ELEMENTÓW PUZZLE DREWNIANE 3W1 NA WSI 25 ELEMENTÓW

zobacz więcej
PUZZLE DREWNIANE NA BUDOWIE 48 ELEMENTÓW PUZZLE DREWNIANE NA BUDOWIE 48 ELEMENTÓW

PUZZLE DREWNIANE NA ŁĄCE PUZZLE DREWNIANE NA ŁĄCE

PUZZLE DREWNIANE NA WSI PUZZLE DREWNIANE NA WSI

Puzzle drewniane – ekologiczny wybór dla Twojego dziecka

Już od najmłodszych lat możemy uczyć nasze pociechy, jak dbać o przyrodę. Wystarczy kupować zabawki, które zostały wyprodukowane z ekologicznego drewna. Są trwałe, kolorowe i idealne do wielogodzinnej zabawy. Puzzle drewniane dla dzieci to ekoprzyjazny produkt. Poza tym dzieci mogą z nich układać fantastyczne i kolorowe obrazki.

Do tego te wyjątkowe puzzle z drewna mają spore walory edukacyjne. Dzięki nim dzieci rozwijają umiejętności manualne, cierpliwość i zdolność koncentracji. Warto podkreślić, że to w pełni bezpieczne zabawki. Do tego można je zabrać na wakacje czy w dłuższą podróż. Poza tym są dużo bardziej wytrzymałe niż tradycyjne puzzle.

Nie trzeba się obawiać o wybór wzorów do układania. W naszej ofercie znajdziesz idealne puzzle dla dziewczynek i chłopców. Zapewniamy, że ich układanie dostarczy wiele radości, a także pozytywnie wpłynie na rozwój dziecka. Układając puzzle z pociechą, można utrwalać nazwy zwierząt, roślin, kształtów czy kolorów. Ponadto pozwalają przenieść się dziecku w magiczny świat bajek!

Niespotykane drewniane układanki do nauki i zabawy

Świetny pomysł na prezent, a przy tym oryginalny, którym będzie zachwycony każdy maluch, to drewniane układanki. Poszczególne elementy są dość duże, więc nie musimy się obawiać, że dziecko włoży je do buzi. Tego typu zabawki uczą spostrzegawczości. Są też atrakcyjne i kolorowe.

To świetna forma urozmaicenia zabawy dziecka, która pochłonie go na długie godziny. Do tego zapewni wiele radości. Układanki wykonane z drewna w celu bezpieczeństwa klejone są warstwowo. Posiadają dodatkowo specjalne gałki, które ułatwiają ich chwytanie. W zależności od danego modelu mogą różnić się liczbą elementów.

Warto wspomnieć, że wymiary opakowania są niewielkie, dzięki czemu bez trudu zmieszczą się do torebki lub torby z rzeczami dziecka. To sprawia, że można je zabrać w podróż czy na wakacje, gdzie dziecko będzie mogło je do woli układać i ćwiczyć zdolności manualne. Podobnie jak puzzle, dostępne są w kilku wzorach.

Jeśli szukasz wysokiej jakości zabawek drewnianych, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu Zabawki i Szkoła. Oferujemy puzzle i układanki drewniane dla dzieci w każdym wieku. To produkty, dzięki którym będzie można miło spędzić czas w rodzinnym gronie. Do tego doskonała okazja, aby rozbudzić wyobraźnię dzieci i pomóc im rozwinąć umiejętności manualne.

U nas znajdziesz drewniane puzzle i układanki w atrakcyjnych cenach, które świetnie sprawdzą się na prezent urodzinowy czy mikołajki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą fantastyczną ofertą kreatywnych zabawek, które nie tylko bawią, ale także uczą!